1 hodnocení

Odhalení: Abstraktní pexeso

Odhalení: abstraktní pexeso je revoluční hra, která přepracovává tradiční principy pexesa tak, aby posilovala týmovou spolupráci a komunikační kompetence.

Kód: 75
Značka: Edu4Fun
949 Kč 784,30 Kč bez DPH
Kategorie: Stolní hry a stavebnice
Záruka: 2 roky

Cílová skupina:

Tuhle hru si zamilujete, ať vám je 8 nebo 88 let! Je to unikátní nástroj pro rozvoj kompetencí napříč věkovými kategoriemi. Je ideální pro výuku ve školním prostředí, domácí vzdělávání, teambuildingové aktivity i pro zábavu v přítomnosti rodiny a přátel.

 

Popis:

Odhalení: abstraktní pexeso je revoluční hra, která přepracovává tradiční principy pexesa tak, aby posilovala týmovou spolupráci a komunikační kompetence. Hra podporuje kritické myšlení, propojování informací a spojitostí, rozvoj abstraktního uvažování a efektivní komunikaci mezi hráči. Různé úrovně obtížnosti zajistí, že hra bude vyhovovat různým věkovým kategoriím a úrovním jejich schopností. Výhodou je, že ji mohou hrát stejní hráči v různých variantách, které kladou důraz na jiné kompetence.

 

Využití:

  • Školní prostředí

Jako doplňková aktivita k rozvoji kritického myšlení, abstraktního uvažování a komunikace.

  • Zájmové kroužky 

K podpoře kreativity, rozšíření horizontů a tréninku komunikace.

  • Týmové soutěže

Pro zjištění, který tým má nejlepší schopnost spojování informací a komunikace.

  • Rodinné hraní

Pro společné večery, kdy chcete něco více než jen tradiční pexeso.

  • Vzdělávací centra

 Skvělá pomůcka pro kouče osobního rozvoje a podpora komunikace mezi zaměstnanci firem.

 

Metodické využití:

Hra Abstraktní pexeso je mnohem více než jen hra. Je konstruována tak, aby podporovala rozvoj různých kompetencí, včetně analytických schopností, komunikace, týmové spolupráce, kreativity a kritického myšlení. Díky svým modifikacím je hra vhodná jak pro týmové aktivity, tak pro dvojice. Velký důraz je kladen na zpětnou vazbu po dokončení hry, což pomáhá hráčům reflektovat své schopnosti a strategie. Součástí metodiky, která je nedílnou součástí této hry je několik modifikací hracích způsobů s jednoduchým návodem na provádění zpětné vazby, což činí hru ideální nástrojem pro vzdělávání a seberozvoj.

Součást balení:

48 herních karet

Tištěná metodika

Unikátní QR kód 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: