Neohodnoceno

Piškvorky deluxe

Hra Piškvorky deluxe je jedinečná kombinace odolného herního plánu o rozměrech 150x150 cm a 6 házecích pytlíků dvou barev. Tento set přemění jakýkoliv prostor na vzrušující hrací pole pro týmové hry jako týmové piškvorky, královský duel, funkční rozcvičku a další.

Kód: 84
4 905 Kč 4 053,72 Kč bez DPH
Kategorie: Velkoformátové hry
Velikost plátna: 140 x 140 cm
Materiál plátna: Vysoce odolné PVC

Cílová skupina: předškoláci a starší

 

Popis:

Hra Piškvorky deluxe je jedinečná kombinace odolného herního plánu o rozměrech 150x150 cm a 6 házecích pytlíků dvou barev. Tento set přemění jakýkoliv prostor na vzrušující hrací pole pro týmové hry jako týmové piškvorky, královský duel, funkční rozcvičku a další. Je navržen tak, aby podporoval tělesnou aktivitu, týmovou spolupráci a strategické myšlení. Ačkoliv nabízíme několik doporučených her a baterie cviků, tento produkt je otevřený vaší kreativitě a může být přizpůsoben různým vzdělávacím cílům a potřebám. Je to dokonalý prostředek pro interaktivní, zábavné a vzdělávací aktivity.

 

Použití:

Hra Piškvorky deluxe je ideální pro školní prostředí, outdoorové akce, rodinné oslavy, teambuildingové akce a nejrůznější eventy.

 

Metodické využití:

Piškvorky deluxe nabízí široké metodické možnosti, které umožňují pedagogům, trenérům a rodičům přizpůsobit jejich aktivity podle konkrétních cílů. Tato všestranná pomůcka podporuje:

 

  • Rozvoj motoriky a koordinace
  • Týmovou spolupráci a komunikaci
  • Strategické a rychlé myšlení
  • Zábavný a interaktivní přístup k učení

 

Varianty: 

K setu Piškvorky deluxe dodáváme detailní metodiku obsahující 7 herních variant, které představují různé způsoby, jak tento unikátní produkt využít. Kromě těchto her také nabízíme baterie cviků, které jsou rozděleny dle zaměření a věkové kategorie. Tyto předpřipravené aktivity poskytují pevný základ, ale také inspiraci pro vytváření vlastních variant her a cvičení. Díky jeho univerzálnosti je možné tento produkt upravit a přizpůsobit potřebám vašich žáků či třídy.

 

Obsah balení:

Odolný herní plán 140x140 cm

3x červený házecí pytlík

3x modrý házecí pytlík

Tištěná metodika s herními variantami a bateriemi cviků

Unikátní QR kód na herním plánu

 

Dárek:

4x kolík k upevnění herního plánu

Popruh pro přenos herního plánu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: